80-та річниця визволення

Дата: 11.09.2023 09:49

Сьогодні, 11 вересня 2023 року,  минає 80 -та річниця  визволення сіл Лютенька,  Лисівка,  Рашівка, Соснівка від німецько - фашистських загарбників.

На  жаль,  через  вісімдесят років  тепер уже рашистські  загарбники топчуть українську землю, вбивають, гвалтують,  забирають у полон  наших  людей.

Ми знову воюємо за свою незалежність, тепер уже від найближчого  сусіда і найбільшого ворога - росії.

Вічна пам’ять всім нашим землякам, які загинули  в Другій світовій війні; воїнам, які визволяли села нашої громади. Вічна пам’ять  нашим хлопцям  Юрію Кириєнку, Владиславу Бездудному, які   сьогодні  віддали найдорожче - свої життя  за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.