Полтавщина: оформлення ID-картки вперше та номер платника податків

Дата: 01.09.2023 10:50
Кількість переглядів: 125

Прес-реліз від 31.08.2023

 

 

Нагадуємо, підлітки під час оформлення паспорта громадянина України вперше, можуть оформити номер платника податків в Державній міграційній службі без звернення до Державної податкової служби.

Дана послуга  передбачає оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків, при умові, що дитина має зареєстроване місце проживання.

Ця послуга є безкоштовною, з переліком необхідних документів можна ознайомитись на офіційному сайті Державної міграційної служби dmsu.gov.ua

Принагідно нагадуємо, що кожен громадянин України може оформити ID-картку вперше або взамін старого паспорта зразка 1994 року у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

На сьогодні, попри складні умови воєнного стану адміністративні послуги доступні в усіх підрозділах Міграційної служби Полтавщини. Тож оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі служби НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Крім того, надаємо комплексну послугу з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

З переліком та графіком роботи підрозділів можна ознайомитися на офіційному сайті ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua/poltava
Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

 

УДМС у  Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора