ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 30.08.2023 15:54

1. Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради

2. Місце знаходження: вул. Дружби, 61, с. Лютенька, Полтавська область, 37353

3. Код ЄДРПОУ: 44116184

4. Категорія предмета закупівлі: Товар

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Секційні театральні крісла для глядацького залу «ТВІНС» згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них

6. Дата оголошення: серпень 2023 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-28-002622-b

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-28-004804-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Базова комплектація : спинка, відкидне сидіння, універсальна стійка, оббитий тканиною підлокітник, тканина Алоба, 3-6 посадкових місць у секції, 500х660х870.

Найменування показника

Технічні вимоги замовника

Стан виробу

Новий (не бувший у використанні) без механічних дефектів та без втрати кольорового насичення окремих його частин та бути виготовленим у 2023 році

Габаритні розміри

висота, мм

не менше 870

ширина в осях, мм

не менше 520

глибина у розкладеному вигляді, мм

не менше 660

Конструкція крісла

на металевих стійках, кріплення до підлоги не обов’язкове

Матеріали каркасу

ДСП і фанера, труба металева

Каркас крісел

повинен складатися з бічних і центральних стійок і стяжок

Стійка крісла

стійки виготовлені зі сталевої профільної труби 25х25 мм, товщина труби не менш ніж 1,2 мм, сортамент нижньої частини стійки 25х25х1,5 мм

Металеві стійки

всі елементи каркаса пофарбовані з носостійкою порошковою фарбою чорного кольору, стійки мають мати пластикові опори для захисту підлоги від подряпин

Крайні декоративні панелі

повинні бути виготовлені на металевих стійках крісла із зовнішньої та внутрішньої сторони виготовлені з фанери та обтягнуті меблевою тканиною

Центральні панелі стійки

повинні бути відкриті

Підлокітник

дерев’яний, обтягнутий тканиною в колір крісел, виготовляється з деревини

Спинка крісла

м’яка, прямокутної форми, основа виготовлена з ДСП

Внутрішнє наповнення спинки крісла

повинно складатись з пінополіуретану підвищеної щільності

Оббивка спинки крісла

обтягнута спеціалізованою меблевою тканиною з підвищеними експлуатаційними характеристиками

Сидіння крісла

м’яке, прямокутної форми із заокругленнями (з зовнішнього боку сидіння), кріпиться до металевих стійок за допомогою відкритих вузлів кріплення, основа виготовлена з фанери

Внутрішнє наповнення сидіння крісла

повинно складатись з литого формованого пінополіуретану, товщина внутрішнього наповнення не менш ніж 50 мм

Оббивка сидіння крісла

спеціалізована меблевою тканиною з високими експлуатаційними характеристиками

Гравітаційний механізм сидіння крісла (безшумний)

для забезпечення вільного пересування між рядами сидіння крісла має гравітаційний механізм, що повертає сидіння у вертикальне положення, без попередньої дії зовнішніх направляючих зусиль. Робота механізму безшумна

Кількість посадкових місць

Гарантійний термін експлуатації виробу

не менше 12 місяців

Технічні характеристики повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля, відповідати основним вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля та вимогам чинного природоохоронного законодавства.

Для підтвердження відповідності технічних та якісних вимог учасник повинен надати :

1.Детальний опис запропонованого учасником товару із зазначенням року виготовлення товару, технічних характеристик разом із кресленнями з вказанням усіх розмірів та зображення продукції.

2.Належним чином завірену копію сертифікату якості/відповідності на товар, що запропоновано в пропозиції.

3.Копії висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що підтверджують відповідність пропонованого товару державним нормам та можливість застосування товару.

4.Авторизаційний лист від виробника на ім’я учасника (у разі якщо учасник не є виробником товару) за зазначенням номеру закупівлі, що оприлюднена на веб-порталі Уповноваженого органу, предмету закупівлі, назви замовника, гарантійних зобов’язань виробника та наявності сервісних центрів виробника на території України (вказати адресу, контактний телефон).

5.Учасник надає гарантійний лист, в якому гарантує поставити замовнику товар у необхідній кількості та в установлені строки.

6.У випадку подання пропозиції щодо еквівалента продукції Учасник надає: порівняльну таблицю основних технічних та якісних характеристик на предмет закупівлі, що мають бути не гіршими від технічних та якісних характеристик товару наведеного у тендерній документації.

11. Строк виконання робіт: до 30.11.2023

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 170000.00 грн. (сто сімдесят тисяч гривень нуль копійок) (з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівель, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 зі змінами.

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:170000.00 грн. (сто сімдесят тисяч гривень нуль копійок) (з ПДВ) згідно соціальної угоди № 560#23 від 22.06.2023 АТ «Укргазвидобування».