Обміняти українське посвідчення водія відтепер можна в Мадриді

Дата: 07.08.2023 11:00

Державне підприємство «Документ» разом з Головним сервісним центром МВС розпочали прийом громадян для обміну водійського посвідчення у місті Мадрид.

Отримати послугу можливо за допомогою мобільних програмно-технічних комплексів (білі буси з символікою ДП «Документ»), розташованих за адресою: Мадрид, C. Adolfo Bioy Casares, 2, 28051, комерційний центр LA GAVIA (парковка).

Центр працює з понеділка до суботи з 9:00 до 18:00.

На період тестування систем, обслуговування громадян здійснюється у порядку живої черги. Запис до електронної черги на послугу з обміну водійського посвідчення буде впроваджено протягом першого тижня роботи.

Послуга обміну посвідчення водія актуальна, коли:

• у наявного вичерпався термін дії;
  • написи на пластиковому бланку стерлись і не читаються;
  • особа змінила дані – прізвище, ім’я, по батькові;
  • водій бажає замінити старе посвідчення на нове.

Необхідні документи для отримання послуги:

• паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи),
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу),
  • наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну.

Нагадуємо, що обміняти посвідчення водія за кордоном вже можливо у чотирьох містах Польщі: Варшава, Гданськ, Вроцлав, Краків; у Чехії Прага, у Словаччині Братислава, у Німеччині Берлін, у Туреччині Стамбул, в Іспанії Валенсія.