Пошук

Чи можна замінити відпустку грошовою компенсацією?

Дата: 09.05.2023 09:21
Кількість переглядів: 85

     Стаття 2 Закону України «Про відпустки» забороняє заміну відпустки грошовою компенсацією.

Втім, у статті 24 того ж закону зазначено, що за бажанням працівника такою компенсацією можна замінити частину щорічної відпустки. При цьому тривалість щорічної та додаткових відпусток не може бути меншою за 24 календарних дні.   

Якщо ж працівник має щорічну відпустку лише стандартної тривалості, то він може отримати компенсацію тільки в одному випадку — в разі звільнення.

 

Головний державний інспектор

відділу з питань праці південного

регіону Управління інспекційної

діяльності у Полтавській області

Північно-Східного

міжрегіонального управління

Державної служби праці                                                  Лідія ТІХОНОВА

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора