A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Скасувати належного користувача відтепер можна в Дії

Дата: 01.05.2023 08:20
Кількість переглядів: 53

У застосунку Дія запрацювалапослуга скасування належного користувача. Досі в додатку можна було лише призначити належного користувача, а скасувати тільки при особистому зверненні до сервісного центру МВС або ж в Електронному кабінеті водія.

За словами начальника сервісного центру МВС у Гадячі Анатолія Танчика, власник транспортного засобу може скасувати шеринг автомобіля в Дії за наступним алгоритмом:

  • авторизуватися в Дії;
  • вибрати «Послуги» – «Шеринг авто» – «Скасувати шеринг»;
  • перевірити сформовану заяву про скасування та підписати її.

Після накладення цифрового підпису, заявка опрацьовується сервісом автоматично і протягом кількох хвилин свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу зникає з Дії належного користувача та він отримує сповіщення про те, що більше не може користуватись авто на законних підставах.

Анатолій Танчик пояснив, що сам належний користувач також може ініціювати скасування шерингу автівки. Для цього йому потрібно:

  • авторизуватися в Дії;
  • обрати Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і натиснути «Меню»;
  • вибрати «Відмовитися від користування авто» – «Почати»;
  • пошерити сформований екран із запитом власнику для підтвердження.

Після цього власник має підтвердити запит, переглянути та підписати заяву. Розгляд заяви відбувається автоматично і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу зникає з Дії належного користувача. Обидва отримують сповіщення про успішне скасування послуги шерингу.

Послуга призначення належного користувача стане в нагоді автовласникам, чиїми автівками користуються інші особи. Призначивши належного користувача, власник транспортного засобу не отримуватиме штрафів за правопорушення, адже відповідальність нестиме той, хто був за кермом.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора