Робимо самі

Дата: 04.04.2023 10:15

Розбиті дороги - це  біда  нашої громади. Виходячи  із ситуації, яка склалася на даний час, ремонтуємо їх, як можемо. Ось і вчора,  03 квітня 2023 року  небайдужі  жителі с.Рашівка( 45 чоловік) розвантажили, засипали ями та підсипали узбіччя по вулиці Миру в с.Рашівка протяжністю 3,5 км  асфальто - щебеневою  сумішшю, бувшою у використанні.

Дуже дякуємо старості Рашівського старостинського округу Гріньку Руслану Миколайовичу за організацію роботи, депутату сільської ради Крату Віталію Васильовичу за наданий  навантажувач та всім рашівським фермерам та  одноосібникам, які розвантажили 28 причепів суміші вагою порядку 180 тон.  Плануємо продовжити  цю роботу  по дорозі до с.Лисівки.

Звичайно, ми надіємось, що колись  ДП « Агенство  автомобільних доріг Полтавської області» зверне увагу на свої дороги, які є на території нашої громади, але поки що так.