ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 06.03.2023 14:41

1. Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради

2. Місце знаходження: вул. Дружби, 61, с. Лютенька, Полтавська область, 37353

3. Код ЄДРПОУ: 44116184

4. Категорія предмета закупівлі: Товар

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: дров’яна деревина ПВ твердолистяних порід згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 03410000-7 - Деревина

6. Дата оголошення: березень 2023 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-06-002826-c

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-06-006071-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Якість сировини повинна відповідати чинній нормативно-технічній документації, а саме: ТУ У 16.1-00994207-005:2018. При поставці товару  повинні надаватися супровідні документи, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам. При прийомі товару, обсяг  товару має відповідати обсягу,  який зазначений у супровідних документах.  Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником Замовника.  А також  при поставці товару учасник має дотримуватися заходів із захисту довкілля. Ступінь локалізації не застосовується.

11. Строк виконання робіт: до 14.04.2023

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 410000.00 грн. (чотириста десять тисяч гривень нуль копійок) (з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі, передбачена кошторисом на 2023 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на Товар згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель.

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розрахунок очікуваної вартості товару щодо постачання Деревини у сумі 410000.00 грн. (чотириста десять тисяч гривень нуль копійок) (з ПДВ) сформований на підставі аналізу фактичного використання деревини для забезпечення діяльності закладів та установ освіти Лютенської ТГ у минулих періодах та з урахуванням запланованих поточних завдань.