Про дев’ятнадцяту сесію Лютенської сільської ради

Дата: 23.02.2023 15:05

23 лютого  2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  дев’ятнадцятої  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.

Участь у сесії взяли  15 депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Перш за все, депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією  рівно рік тому  загарбницькій війні.

Відповідно до затвердженого  порядку денного сесії, перед депутатами виступили старости старостинських округів Фесик Н.В.( Лисівський) і Грінько Р.М.( Рашівський) із звітами про свою діяльність за 2022 рік.

Відповідно до статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні Лютенський сільський голова Володимир Омельченко прозвітував перед депутатами та запрошеними  про свою роботу та роботу виконавчого комітету Лютенської сільської ради за 2022 рік.

Потому депутати  затвердили звіт про виконання сільського бюджету Лютенської територіальної громади за  2022 рік .

Сесія  прийняла ряд нових програм:  «Територіальна оборона» у 2023 році; Програму організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців внаслідок російської агресії та війни в Україні по Лютенській сільській раді в період дії воєнного стану в Україні; Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Лютенської сільської ради на 2023-2026 роки ;   Програму  співпраці та взаємодії Миргородської районної військової адміністрації та Лютенської територіальної громади на 2023 рік ; Програму   надання одноразової допомоги дітям - сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування  по Лютенській сільській раді, на 2023 рік;

затвердила в новій  редакції Програму   соціально- економічного  розвитку Лютенської сільської  ради на 2023 рік.

Сесія внесла   зміни до ряду програм:    утримання об'єктів спільного користування  Лютенської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки;

Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Лютенської сільської ради на 2021-2025 роки;

Програми підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань у Лютенській сільській раді  на 2021-2023 роки ; Програми розвитку дорожнього господарства Лютенської сільської ради  на 2022 - 2024 роки ; Програми надання грошової допомоги, Положення та розміру грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради у 2022-2024 роках;  Програми «Питна вода» населених пунктів Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки ; Програми з благоустрою території Лютенської сільської ради на 2022 -2024 роки ; Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; Програми фінансової підтримки комунальної організації « Рашівська місцева пожежна охорона на 2022 -2024 роки»; Комплексної програми соціального захисту населення для пільгових категорій громадян Лютенської сільської ради на 2023 рік(з джерел фінансування обласного бюджету)  ; Програми місцевих стимулів для медичних працівників Лютенської сільської ради на 2022 -2024 роки ;Програми надання соціальних послуг комунальним закладом « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради у 2022 -2024 роках.

Депутати затвердили рішення про внесення  змін до бюджету Лютенської сільської територіальної громади на 2023 рік відповідно до  затверджених вище змін до програм.

Також прийнято рішення про утворення  Молодіжної ради при Лютенській сільській раді; внесено зміни до Положення Комунального закладу « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету  Лютенської сільської  ради .

Розглянуто та прийнято відповідні рішення з 21 земельного питання.