Продовжити термін зберігання номерних знаків можна онлайн

Дата: 15.02.2023 11:49
Кількість переглядів: 134

Фото без описуДля громадян, які після продажу автомобіля хочуть перезакріпити свої номерні знаки за майбутньою автівкою чи транспортним засобом чоловіка/дружини, доньки, сина чи батьків, діє зручна послуга відповідального зберігання номерних знаків у сервісних центрах МВС. Вартість одного дня зберігання – 10,80 грн., а з 12 січня 2023 року з’явилася можливість сплачувати за послугу онлайн, таким чином подовжуючи термін зберігання без візиту до сервісного центру.

  • Громадянину потрібно авторизуватися в електронному кабінеті водія, обрати відповідну послугу, визначити термін продовження зберігання та сплатити вартість, – пояснює начальник територіального сервісного центру МВС у м. Гадяч Анатолій Танчик. – Інформація про продовження зберігання номерних знаків надходить в сервісний центр автоматично.

Крім того, залишається можливість подовжити термін зберігання, звернувшись до відповідного сервісного центру МВС з квитанцією про оплату послуг. Для цього не потрібно попередньо записуватися в електронну чергу.

Разом з тим, за словами Анатолія Танчика, громадянам не варто непокоїтися про знищення номерних знаків, які зберігаються в сервісному центрі. На період дії воєнного стану, їх продовжать зберігати, нараховуючи плату, до моменту звернення власника або ж до скасування воєнного стану.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора