На Полтавщині стартував набір добровольців в об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють» До бригади можуть вступати бійці-патріоти, добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

Дата: 07.02.2023 18:47

Основу підрозділу складатимуть діючі поліцейські, які мають бойовий досвід.
Кандидати у штурмові бригади можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, на сайті Національна поліція України в "Системі відбору кадрів для Національної поліції України" за посиланням https://nabir.np.gov.ua/, або звернутися на гарячу лінію, чи подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.

У Полтавській області прийом документів від кандидатів здійснюється:
1. у центрах надання адміністративних послуг за адресами:
м. Полтава, вул. Соборності, 36 (095-169-67-38);
м. Кременчук, вул. Покровська, 14 (096-984-57-27);
м. Лубни, пр-т Володимирський, 23 (095-137-11-15);
м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1 (066-757-27-67);
2. в управлінні кадрового забезпечення ГУНП в Полтавській області: вул. Пушкіна, 83 (спорткомплекс) або за номерами телефонів (0532)51-75-05, (050) 40- 66- 414;
3. в підрозділах кадрового забезпечення районних управлінь (відділів) поліції, відділів (відділень) поліції на території проживання громадянина, який виявив бажання проходити службу в ОШБ НП України «Лють».
Довідково: Бригада «Лють» — це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.
Національна поліція пропонує: достойну зарплату, додаткові виплати залежно від умов служби, безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування, можливість здобути освіту у відомчих вишах під час служби безплатно або пільгово; право на отримання житла коштом держави, грошову компенсацію за винайм житла; пільги після отримання статусу учасника бойових дій.
Якщо ви готові долучатися до команди однодумців та разом захищати свою сім’ю та Україну — ласкаво просимо!
Заповнюйте анкету кандидата на сайті nabir.np.gov.ua https://nabir.np.gov.ua або за QR-кодом, звертайтеся до визначених ЦНАПів.
Номер гарячої лінії для консультацій 0 800 100 020.