Сплатити за зберігання номерних знаків у сервісних центрах МВС відтепер можна онлайн

Дата: 24.01.2023 10:07
Кількість переглядів: 171

Фото без описуЗ 12 січня 2023 року громадяни, чиї номерні знаки зберігаються в сервісних центрах МВС, можуть продовжити термін зберігання онлайн, не відвідуючи сервісні центри. Ця послуга стала доступною в Електронному кабінеті водія. 

Для цього необхідно:

авторизуватися в електронному кабінеті водія;

обрати відповідну послугу з переліку;

визначити термін зберігання;

оплатити послугу.

Сервісний центр МВС отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків автоматично.

Разом з тим, залишається можливість продовжити зберігання номерних знаків офлайн – звернувшись до відповідного сервісного центру МВС з квитанцією про оплату послуги. Талон попереднього запису для цього брати не потрібно.

Крім того, на час дії воєнного стану, знищення номерних знаків, які перебувають на платному зберіганні, не проводиться. Плата за їх зберігання нараховується, а сервісні центри МВС продовжують зберігання до моменту звернення власника або до скасування правового режиму воєнного стану. Вартість за одну добу зберігання становить 10,8 грн.

Відповідальне зберігання номерних знаків – це зручна послуга для тих, хто хоче перезакріпити свої номерні знаки, наприклад після продажу автомобіля, на інший транспортний засіб. Їх можна залишати на зберіганні для подальшого закріплення за власним новим автомобілем, або ж за автівкою чоловіка, дружини, дочки, сина, батьків. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора