Шановні колеги  - депутати , старости, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету, старостинських округів, члени виконавчого комітету Лютенської сільської ради!

Дата: 07.12.2022 10:29

Щиро вітаю вас із нашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні!

Звертаюся із словами вдячності до ветеранів місцевого самоврядування нашої громади –тих, на кого ми  сьогодні рівняємося: Савченко Микола Якович, Захлистенко Олександр Олександрович, Редзюк Ольга Андріївна, Середа Галина Григорівна з Лютеньки; Мишаченко Олександр Васильович, Мякшина Ніна Іванівна, Лизун Ольга Іванівна, Нагацька Олена Іванівна з Рашівки; Жовтодід Катерина Петрівна, Бабак Любов Омельянівна,   Матвійчук Марія Павлівна, Мисюра Михайло Васильович із Соснівки;  Боряк Іван Іванович, Вірченко Віталій Григорович, Заводовська Тетяна Іванівна, Рекун Надія Михайлівна і, звичайно, Шлегель Лео Іванович з Лисівки та всі ті ветерани, які працювали у місцевому самоврядуванні нашої громади і не тільки!

Сьогодні, в цей важкий  воєнний час, нам непросто виживати, розвивати свою громаду і допомагати нашим  громадянам –внутрішньо переміщеним особам, які прибули до нас з інших регіонів України. На плечі місцевого самоврядування лягло багато проблем. Але ми обов’язково з ними справимося разом із громадою, нашими депутатами, волонтерами.

Я бажаю всім нам міцного здоров’я, родинного затишку, підтримки вірних друзів, стійкості, витримки, мужності  і головне – єднання заради досягнення головної мети –Перемоги на ворогом та відбудови кожної громади  нашої незламної України!