ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 22.11.2022 15:43

1. Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради

2. Місце знаходження: вул. Дружби, 61, с. Лютенька, Полтавська область, 37353

3. Код ЄДРПОУ: 44116184

4. Категорія предмета закупівлі: Товар

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: природний газ згідно коду ДК 021:2015 (CPV 2008) – 09120000-6 Газове паливо

6. Дата оголошення: листопад 2022 року

7. Процедура закупівлі: відкриті торги

8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-11-005340-a

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-11-012094-a

9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням. Зазначено у додатку 5 до тендерної документації.

10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару. Товар повинен бути сертифікований у встановленому законом порядку та відповідати державним стандартам України. За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів Цельсія, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа). Фізико-хімічні показники природного газу повинні відповідати вимогам, визначеним розділом ІІІ Кодексу ГТС та Кодексом ГРМ.

11. Строк виконання робіт: до 31.03.2023 року

12. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1152150.74 грн. (один мільйон сто п’ятдесят дві  тисячі сто п’ятдесят гривень сімдесят чотири копійки) (з ПДВ)

13. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів. Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов,наказів,інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері) визначається, як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою: ОВрег = V * Цтар,

де:

ОВрег - очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V - кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар - ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Замовник розрахував очікувану вартість закупівлі відповідно до бюджетних призначень на  І квартал 2023 року та виходячи з потреб природного газу на опалювальний період                          І кварталу 2023 року.

14. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення відповідає очікуваній вартості предмета закупівлі становить 1152150.74 грн. (один мільйон сто п’ятдесят дві  тисячі сто п’ятдесят гривень сімдесят чотири копійки) (з ПДВ) згідно зі статтею 48 Бюджетного кодексу України здійснюється в межах затверджених кошторисних призначень за КЕКВ 2274 «Природній газ» на І квартал 2023 року.