Шановні жителі Лютенської громади, дорогі ветерани!

Дата: 12.09.2022 12:44
Кількість переглядів: 1008

Вітаю вас 79-ю річницею визволення населених пунктів громади від нацистських загарбників у Другій світовій війні, що припадає на ці дні!

Ми з вами низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, а також складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати країну з руїн. Ми згадуємо всіх, чиї життя обірвала війна.

Фото без опису
Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Сьогодні Україна звільняє свої землі від нових фашистів. Висловлюю вдячність військовослужбовцям, учасникам добровольчих формувань, волонтерам, благодійникам, усім, хто на місцях своєю наполегливою працею робить внесок у перемогу над ворогом і наближає її щодня. 

Чорні звістки про смерть на війні з рашистами час від часу надходять до наших міст і сіл. Із болем у серці всією громадою ми проводжаємо в останню путь воїнів, які поклали свої життя на вівтар нашої перемоги і нашого миру. Їхні імена назавжди вписані в історію сучасної України, для нас вони стали Героями. 

Цього року святкування проходять у форматі благодійних концертів, вшанування пам’яті полеглих воїнів. Зараз не до гучних святкувань, проте ми єдині у своєму прагненні здолати рашизм на нашій землі.

З днем міста, дорогі земляки! Наснаги та витримки нам усім на шляху до ПЕРЕМОГИ! Бажаю всім жителям громади добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля зміцнення та процвітання Миргородського краю та України.

 

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора