День   визволення

Дата: 11.09.2022 08:00

Фото без опису11, 12  вересня – Дні визволення сіл Лютенської громади: Лютеньки, Рашівки, Лисівки, Соснівки в роки Другої Світової війни від німецько – фашистських загарбників. Восени далекого 1943 року,  сімдесят дев'ять років тому,  в результаті виснажливих визвольних боїв  територія Лютенської сільської ради була звільнена від загарбників і довгоочікуваний мир прийшов на нашу землю.

Сьогодні знову війна, знову загарбники – тепер  російські фашисти. На щастя, наша громада  неокупована на сьогоднішній день.  Але ми знову звільняємо свою землю – наші земляки в складі ЗСУ  відвойовують загарбані ворогом території, ми розмістили  багато внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій,  волонтеримо, працюємо заради нашої Перемоги. А вона обов'язково прийде, ми її виборемо, і знову мир повернеться на нашу українську землю!