До уваги всіх жителів Лютенської громади!

Дата: 06.09.2022 10:42

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020№ 1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - CoV-2» із змінами  на території України встановлено  карантин з метою запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS - CoV-2, з 19 грудня 2020 р.  до 31 грудня 2022 р.

Отже, «фізичним особам і суб’єктам господарювання рекомендувати дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19;

фізичним особам рекомендувати забезпечити отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;

закладам охорони здоров’я забезпечити готовність до реагування на спалахи COVID-19 в умовах воєнного стану.»

Враховуючи спалах захворювання, нагадуємо про необхідність дотримання маскового режиму у громадських місцях !