REBUILDING UKRAINE WITH THE PRIVATE SECTOR: International Investment Fair

Дата: 23.08.2022 08:56
Кількість переглядів: 254

Потреба відбудови України створює безпрецедентну кількість інвестиційно привабливих проєктів, що сприятимуть становленню нової економіки вільної європейської країни. Імплементація таких проєктів стане невід’ємною складовою плану відновлення, його рушійною силою в частині розвитку підприємництва та залучення українського бізнесу в регіональні та глобальні ланцюги постачання. Щорічні приватні інвестиції в проєкти з відбудови України на десятки мільярдів доларів США – це реальна можливість, що потребує ретельної підготовки та якісного виконання. 

Фото без опису

З метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України, UkraineInvest проводить міжнародний форум для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів. 

Під час заходу делегати зможуть ознайомитись із реальними інвестиційними проєктами в сферах агропереробки, логістики, машинобудування, виробництва будівельних матеріалів та товарів широкого використання на загальну суму понад 1 млрд доларів США. 

Розуміючи потребу спеціальних механізмів для стимулювання інвестицій в цей непростий період, організатори розпочнуть захід із обговорення можливостей страхування приватних інвестицій та інших важливих для бізнесу тем. Запрошуємо всіх охочих долучитись до форуму в режимі онлайн. 
Формат: онлайн-захід із синхронним Ukr-Eng та Eng-Ukr перекладом. 

Дата: 29 вересня 2022 р.

Реєстрація: https://bit.ly/3Q1MTMD

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проектів, що сприятимуть відновленню економіки України Державна установа „Офіс із залучення та підтримки інвестицій” (далі - Ukrainelnvest) розпочала пошук інвестиційних проектів.

 

Проекти на нижчій стадії готовності будуть опубліковані в Ukrainelnvest Guide - універсальному довіднику для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.

У разі зацікавленості необхідно заповнити опитувальник  https://forms.gle/ByzggiwGVZShpqcr9  до 10 вересня 2022 року.

 

Контактна особа щодо питань збору проєктів в Полтавській області Андрій Ризванюк - інвестиційний радник UkraineInvest (email: andrii.ryzvaniuk@ukraineinvest )


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора