Сервісні центри МВС відновили послугу перевірки наявності номерних знаків.

Дата: 18.08.2022 14:42
Кількість переглядів: 195

Сервісні центри МВС продовжують поступово відновлювати онлайн-послуги та сервіси. Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС знову можна перевірити наявність платних та безкоштовних номерних знаків.

Фото без опису

Сервіс «Наявність номерних знаків» дозволяє шукати номери за двома алгоритмами: наявністю в області та числовою комбінацією. Перший варіант дозволяє переглянути вільні номерні знаки, які є в сервісних центрах та ЦНАПах в обраному регіоні. Користувач зможе отримати інформацію про вартість конкретного номера та про сервісний центр МВС або ЦНАП, в якому він є.

Другий спосіб пошуку дозволяє самостійно обрати бажану комбінацію цифр та перевірити її наявність у сервісних центрах МВС та ЦНАПах.

Важливо, ціна за платні номерні знаки вказана на сайті без урахування податку на додану вартість 20% та вартість спецпродукції.

Перелік номерів автоматично оновлюється в режимі реального часу, тобто одразу після закріплення номерного знаку на транспортному засобі, він зникне зі списку наявних.

Разом з тим, зараз відсутня функція бронювання обраного номерного знаку, але заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий повідомив, що наразі МВС готує проєкти нормативних актів, які врегулюють можливість бронювання онлайн.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті https://hsc.gov.ua/index/poslugi/faq/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора