Представник Лютенської громади отримав 200 балів на НМТ з української мови

Дата: 08.08.2022 14:51

Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради інформує, що Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив перші результати НМТ-2022.

Ми щиро вітаємо випускника Рашівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лютенської сільської ради (тепер – Рашівський ліцей) ТЕРЕЩЕНКА Мирослава, який отримав 200 балів за тест з української мови.

Зичимо нашому абітурієнту успіхів у всіх справах та планах. Нехай кожен день дарує йому масу шансів для того, щоб стати ще більш успішною людиною. Знаючи потенціал Мирослава, навіть не сумніваємося, що він матимете ще більш значні здобутки у майбутньому.

Щирі вітання випускникові, батькам і педагогам, які гідно підтримують імідж Лютенської громади!