STOP! Амброзія!

Дата: 26.07.2022 11:22

Виконавчий комітет Лютенської сільської ради зобов’язує власників та землекористувачів громади провести обстеження земельних наділів , присадибних ділянок та прилеглої до них території на предмет виявлення та знищення злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої .

Наголошуємо, що відповідно до правил благоустрою, затверджених рішенням виконавчого комітету Лютенської сільської ради від 27.04.2021 року № 60 всі вогнища амброзії полинолистої в обов’язковому порядку повинні бути ліквідовані землекористувачами або власниками земельних наділів.

Рішенням виконавчого комітету Лютенської сільської ради від 26.07.2022 року з 01.08.2022 року оголошується місячник боротьби з амброзією полинолистою.

Невиконання правил благоустрою на території сільської ради несе за собою адміністративну відповідальність ( штраф ).