ДО УВАГИ СІМЕЙ МОБІЛІЗОВАНИХ

Дата: 07.07.2022 13:52

Рішенням п'ятнадцятої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання 06 липня 2022 року  затверджено  в  новій редакції Програму надання грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки , відповідно до якої сім'ям мобілізованих громадян з початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, зареєстрованим на території Лютенської сільської ради, виплачуватиметься одноразова грошова допомога в розмірі 5000 гривень.

Порядок надання разової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань сім’ям громадян (громадянам), які мобілізовані відповідно до Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року

Разова грошова допомога для вирішення соціально-побутових питань надається сім’ям громадян (у разі відсутності сім`ї чи батьків - безпосередньо громадянам), які мобілізовані відповідно до Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року до Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших військових формувань України після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року за умови, якщо вони зареєстровані  на території Лютенської сільської територіальної громади. Виплата допомоги здійснюється  за рахунок коштів сільського бюджету.

Для одержання разової грошової допомоги до виконавчого комітету сільської ради подаються такі документи:

• заява про надання разової грошової допомоги від дружини/чоловіка чи одного з батьків мобілізованого (у разі відсутності сім`ї  чи батьків – безпосередньо від мобілізованого громадянина);
  • копія паспорта та ідентифікаційного номеру заявника або довідка (штамп у паспорті) органів державної податкової служби про відмову від ідентифікаційного номеру через свої релігійні або інші переконання;
  • копії документів, що підтверджують родинні зв’язки: копія свідоцтва про шлюб/свідоцтва про народження;
  • довідка з підрозділу територіального центру комплектування та соціальної підтримки/військової частини про те, що член сім`ї є дійсно мобілізованим відповідно до указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року;
  • інформація про реквізити карткового рахунку заявника у банківській установі.