Привітання Лютенського сільського голови Володимира Омельченка

Дата: 18.06.2022 21:29

Шановні медичні працівники Лютенської громади!

Кереченко Олександр Миколайович, Кереченко Ілона Вікторівна, Субота Наталія Павлівна, Киченко Світлана Василівна, Верещака Світлана Петрівна, Єдин Оксана Володимирівна, Бездудна Світлана Олексіївна, Ромашко Ніна Павлівна, Шемет Олександр Іванович, Фесик Федір Іванович, Чупейда Галина Олексіївна, Дундич Ольга Олексіївна, Білан Олена Володимирівна, Клименко В'ячеслав Андрійович, Мартиненко Валентина Василівна, Косенко Юлія Вікторівна, Пошивайло Ольга Василівна, Слюсаренко Володимир Іванович, Клименко Олена Юріївна!

Напередодні Дня медичного працівника я звертаюся до вас із словами вдячності, безмежної поваги та шани.

Дякую кожному з вас, дорогі наші медики, за те, що ви завжди на передньому краї - і в боротьбі з Covidom, і зараз,коли кількість жителів нашої громади значно зросла, ви завжди лікуєте, підтримуєте, піклуєтеся про наше здоров'я.

Вітаю вас, шановні, з професійним святом; дай Боже вам усім здоров'я, спокою, впевненості в завтра,щастя,родинного благополуччя і саме основне - Перемоги нам усім і Миру! Зі святом, дорогі наші працівники медичної галузі!