Засідання  виконавчого комітету

Дата: 18.05.2022 13:34

15 травня   2022  року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося  чергове  засідання  виконавчого  комітету  Лютенської  сільської ради.

Вів  засідання голова  виконавчого комітету  Володимир  Омельченко.

До проєкту порядку денного засідання виконкому було внесено 14 питань.

Виконавчий комітет   вніс  зміни до сільського бюджету на 2022 рік. Відповідно, внесено   зміни до Комплексної програми розвитку освіти громади  на 2022-2024 роки .

Члени виконавчого комітету  обговорили та прийняли рішення про впорядкування  місць масового відпочинку біля водних об'єктів; про забезпечення якості  питної води децентралізованого водопостачання, шахтних колодязів Лютенської територіальної громади;  про підсумки проведення опалювального сезону 2021/2022 років та заходи з підготовки об'єктів бюджетних установ та організацій до роботи в осінньо –зимовий період 2022/2023 років.

Також прийнято рішення зміну адрес будинковолодінь в с.Лютенька, про вихід з членів ОСГ. Відповідно до Програми  надання грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки  прийнято рішення про надання матеріальної допомоги в розмірі по  2 тис.грн.  учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС – жителям громади(всього 29 чоловік).

У «різному» члени виконкому обговорили та внесли пропозиції по проведенню  ремонтних робіт комунальної власності на території громади на 2022 рік.