Виконавчий комітет Лютенської сільської ради нагадує громадянам які обробляють паї самостійно про необхідність задекларувати доходи за минулий 2021 рік.

Дата: 05.05.2022 14:55

Фото без описуДекларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2021 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати громадяни та самозайняті особи, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

У податковій службі рекомендують декларацію про доходи подавати в електронному вигляді через Електронний кабінет платника, попередньо отримавши кваліфікований електронний підпис.

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг АЦСК  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"

ФОП Корнієнко Ірина Василівна  ТОВ „ Акредитованого центру сертифікації ключів „ Україна “ ( виготовлення  кваліфікованих  електронних підписів м.Гадяч тел.. 0951291415 )