ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЛЮТЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 03.05.2022 14:18

У середу, 4 травня, безкоштовно отримати пакунок зможуть переселенці нашої Лютенської громади(села Лютенька, Юр'ївка, Лисівка, Глибоке, Кругле Озеро, Мала Обухівка, Млини, Перевіз, Солдатове, Рашівка, Новий Виселок, Соснівка).

ХТО ОТРИМАЄ:  набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях та відділах соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ:  документ, що посвідчує особу та  довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

ОТРИМАТИ ДЛЯ СІМ?Ї.  Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати  при собі довідку про взяття на облік ВПО та документи для кожного члена сім’ї.

ДЕ ОТРИМАТИ. Адреса:

????село Лютенька, вул. Дружби, 61 (Лютенський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів).

ЧАС РОБОТИ:  4 травня, 9:00-17:00. Без перерви!