ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ЛЮТЕНСЬКОЇ ТГ!

Дата: 13.04.2022 10:20

Відповідно до доручення Президента України та рішення Ради оборони Полтавської області  від 15.03.2022 р. №15 з метою своєчасного та якісного проведення комплексу весняно-польових робіт, ТОВ "Надежда Трейд" пропонує наступний регламент роботи з дрібними товаровиробниками:

1. Забезпечення дизельним пальним та бензином сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області буде здійснюватися через мережу АЗС ТОВ "БВС Ритейл", м.Гадяч вул.Лохвицька 34 ( ГАЗ, ДП, 92, 95, 95Про, ДП Про).

2. Відпуск пального буде проводитися по карткам внутрішнього обліку (талони) спеціального зразка, з обмеженим строком дії.

3. Питання придбання талонів буде вирішуватись з відповідальними особами, які закріплені за відповідними АЗС та регіонами.

Контактна особа - Кудрявцева Ольга Миколаївна , тел. 0503058178,  ел.адреса azs5@oil.pl.ua