Доброго дня, шановні жителі громади!

Дата: 12.04.2022 11:56

Звертаю вашу увагу - при виявленні невідомих низьколітаючих об’єктів (літаків, безпілотників дронів, крилатих ракет) відразу ж повідомляйте відповідальних осіб за телефонами, що вказані нижче. У повідомленні прохання якомога конкретніше вказувати інформацію (напрямок руху, тип об’єкта).

Відповідальні особи по Лютенській громаді :

с Лютенька – Жовтодід Ігор Васильович т. 0957028198

с Рашівка – Грінько Руслан Миколайович т. 0666578303

с Соснівка– Рибалка Наталія Іванівна т. 0956795933

с.Лисівка – Фесик Наталія Валеріївна т.0958929961

Інформую вас, що на сьогодні у Лютенській громаді вже зареєстровано 546 внутрішньо переміщених осіб, з них 156 дітей.

Сектор соціального захисту населення виконавчого комітету займається оформленням документів для отримання довідок для допомоги внутрішньо переміщеними особами.

Наголошую , що чоловіки – внутрішньо переміщені особи віком 18-60 років, які зареєстровані у Лютенській територіальній громаді, підлягають постановці на тимчасовий військовий облік відповідно до законів України «Про оборону України», « Про військовий обов'язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».