ПриватБанк розпочинає прийом заявок за новою державною програмою пільгового кредитування агробізнесу!

Дата: 17.03.2022 15:02
Кількість переглядів: 208

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів №274, ПриватБанк розпочинає прийом заявок на пільгове кредитування агровиробників. Це можна зробити онлайн на сторінці pb.ua/agro.

Фото без опису

За умовами програми, кредитування доступне на строк до 6 місяців під 0% річних (з підключенням програми 5-7-9%) за такими кредитними продуктами:

* “КУБ з заставою” до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;

* “Агросезон” до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;

* “Агросезон” від 5 до 50 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту з додатковим забезпеченням від клієнтів в розмірі 20% від суми кредитів під заставу сільгосптехніки.

Кредитування доступно для агровиробників з “банком землі” в обробітку від 100 до 10 000 га, які знаходяться в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.

Крім того, повідомляємо, що ряд банків, які відповідають визначеним критеріям та підписали з Фондом розвитку підприємництва договір про співробітництво, також розпочинають прийом заявок. Для отримання кредиту необхідно лише звернутися в банк та надати необхідні документи!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора