Відбулася      сесія  Лютенської  сільської  ради

Дата: 15.02.2022 16:06

15 лютого   2022 року в  залі  засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  тринадцятої позачергової  сесії  Лютенської  сільської ради восьмого скликання.  Участь у сесії взяли  14 депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко. У порядку денному було одне питання -   про  затвердження місцевої цільової програми «Територіальна  оборона» у 2022 році. Депутати одноголосно прийняли рішення про виділення коштів на територіальну оборону громади в розмірі 300 тисяч гривень.

Сільський голова закликав,  а депутати  підтримали завтра, 16 лютого 2022  року   відзначити  підняттям  Державного прапора України  День єднання  як день єдності українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України, яке планувалося в 2022 році.