Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні 2022 року

Дата: 15.02.2022 11:03

Послуги служби зайнятості за перший місяць року отримали 23 тисячі людей

У січні 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 23,4 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 21,8 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

За перший місяць року від 1,1 тисячі роботодавців надійшло 3 тисячі пропозицій роботи.

У січні знайшли роботу 682 клієнта служби зайнятості

За сприяння обласної служби зайнятості в січні 2022 року отримали роботу 682 особи, з них 581 – в статусі безробітного.

До  участі в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру в перший місяць поточного року залучили більше 50 людей.

Більше  900 безробітних  пройшли  професійне  навчання

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня претендентів  на посади вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 914 безробітних  проходили у січні професійне навчання.

Зокрема 578 слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Заради кращої конкурентоспроможності на ринку праці 6 осіб отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальністю «бджоляр».

На обліку перебуває 19,8 тисячі безробітних

Станом на 1 лютого 2022 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 19,8 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 18,1  тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування (29,6%), працівники сфери торгівлі та послуг (13,8%), представники найпростіших професій (13,3%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (9,8%), фахівці (9,4%), професіонали (8,2%).

Роботодавці пропонують  близько 2 тисяч вакансій

Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, на 1 лютого 2022 року, становила 1,9 тисячі одиниць.

Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 0,9 тисячі  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (26,9%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування (21 %), професіоналів (13,7%), працівників сфери торгівлі та послуг (12%).

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.