До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 01.02.2022 14:51

Фонд підтримки підприємництва Петрівсько-Роменської сільської ради оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності на поворотній основі.

?В рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки, оголошується конкурсний відбір бізнес планів підприємців для отримання безвідсоткової фінансової допомоги. Заявки на конкурс мають право подавати підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Петрівсько-Роменської громади, Сергіївської громади, Краснолуцької громади, Великобудищанської громади та Лютенської громади. Згідно підписаних Меморандумів про співпрацю з територіальними громадами та умов спів фінансування 50/50.

??Термін подачі заявок на конкурс до Фонду діє з 1.02.22 р. по 01.03.2022 року.

????За детальною інформацією звертайтесь за адресою м. Гадяч вул.. Шевченка,5 каб. 207 або за тел. (05354) 3-21-73