Полтавщина – на першому місці з вакцинації в Україні

Дата: 01.02.2022 10:23
Кількість переглядів: 251

У січні в Полтавській області зроблено 29 595 щеплень від коронавірусу, що навіть більше, ніж у грудні чи листопаді. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак на апартній нараді 31 січня.

Фото без опису«Загалом сьогодні Полтавщина знаходиться на першому місці за кількістю вакцинованих осіб з усіх областей країни. За весь період пандемії в регіоні зроблено 1 273 324 ін’єкції, однією дозою щеплено 58% дорослого населення», – розповів Віктор Лисак.

На Полтавщині триває п’ятий етап вакцинації. Населення активно імунізується, отримуючи бустерну та додаткові дози щеплення. Наприклад, бустерну дозу отримали вже 21 313 осіб.

В області працюють 113 стаціонарних пунктів щеплень, 69 мобільних бригад та 14 центрів вакцинації населення. Зокрема, мобільні бригади розпочали організовані виїзди в маленькі населені пункти, де немає амбулаторій – https://www.adm-pl.gov.ua/news/grafik-viyizdu-mobilnih-brigad-dlya-vakcinaciyi-vrazlivih-grup-naselennya-vid-covid-19.

«Саме завдяки вакцинації область продовжує перебувати в «жовтій» зоні, рівень госпіталізації невеликий, а смертність від коронавірусу зменшилася, – розповів т.в.о голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. – Так, багато людей хворіє на COVID-19, але якщо є щеплення – це в основному легкий перебіг захворювання: без ускладнень та госпіталізації. Тому громадам треба подбати про забезпечення високого рівня щеплення населення, бо на Полтавщині є громади, де вакциновані 70% жителів, а є й такі, де цей показник всього 27%».

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора