Інформація для фермерських та особистих селянських господарств!

Дата: 28.01.2022 11:30
Кількість переглядів: 277

З 2021 року розпочала діяти Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року (далі – Програма). Програма затверджена рішенням першого пленарного засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 23.02.2021 № 117 (зі змінами, внесеними рішеннями сесій обласної ради від 06.07.2021 № 200 та від 21.10.2021 № 266).

Фото без опису

Вона спрямована на збільшення доданої вартості в аграрній сфері, підтримку зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

На офіційному веб-сайті Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації (http://apk.adm-pl.gov.ua) можна ознайомитись з Програмою та Порядком використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Програми за посиланням: https://bit.ly/33lFZ1v

Приймання заявок на участь у конкурсі та документів за напрямками «Розвиток тваринництва» та «Розвиток бджільництва» здійснюють уповноважені особи виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад.

В 2021 році за напрямом «Розвиток тваринництва» фермерські та особисті селянські господарства отримали відшкодування з обласного бюджету в розмірі 663,9 тис. грн за приріст поголів’я корів власного відтворення, за закуплені телиці, нетелі та корови і за придбане доїльне обладнання та обладнання для заготівлі та переробки кормів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора