Дорогі  жителі Лютенської громади!

Дата: 31.12.2021 18:00

Сердечно вітаю вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Вступаючи у новий відлік часу, традиційно підсумовуємо зроблене за рік, плекаємо надію на краще майбутнє та віримо у здійснення планів і задумів.

2021-й ми прожили достойно.  Це був рік наполегливої праці, завдяки якій ми примножили свої здобутки, набули нового досвіду. Дякую усім, хто творив добрі справи, докладав зусиль, аби наша  громада ставала красивішою. Новий рік ставить нові завдання. Впевнений у наших силах та в єдності спільних дій.

Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов.

Хай світло новорічних вогнів зігріває  ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця  вірою у кращий завтрашній день. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

З глибокою повагою   сільський  голова  Володимир Омельченко