Дванадцята    сесія  Лютенської  сільської  ради

Дата: 24.12.2021 13:47

24  грудня     2021 року в  залі засідань   відбулося пленарне засідання  дванадцятої    сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  16 депутатів  із 22 обраних . Вів  засідання сільський голова  Володимир   Омельченко.    До  проєкту  порядку денного сесії  було  внесено  більше 300   питань.

Депутати  затвердили рішення про бюджет  Лютенської  сільської територіальної   громади на 2022 рік; внесли зміни до Програми  утримання об'єктів спільного користування на 2022-2024 роки;  прийняли рішення про план роботи Лютенської сільської ради на 2022 рік, про призначення директора КЗ « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради; вирішили ряд майнових питань. Також прийнято рішення про організацію харчування дітей закладів дошкільної  освіти та загальної середньої освіти  Лютенської  сільської ради на  2022 рік.

Максимальна кількість вирішених  питань  (305) були земельні: про надання дозволів ; затвердження  проєктів  землеустрою тощо.

Депутати  прийняли рішення «Про погодження місць забору корисних копалин місцевого значення (піску) для забезпечення власних виробничих та господарчо-побутових потреб закладів, підприємств, установ Лютенської сільської ради».

Загалом сесія  була досить конструктивною, депутати  працювали  активно і злагоджено.