Працювала дорадча служба

Дата: 02.12.2021 14:56

02  грудня  2021 року  в  залі засідань виконавчого комітету Лютенської сільської ради відбулася  зустріч працівників Полтавської обласної громадської  організації «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба  з надання дорадчих послуг» територіальній  громаді та  сільськогосподарським виробникам  громади за наступними напрямками:

1. Особливості і перспективи ринку землі сільськогосподарського призначення (Сень Олександр Васильович, доцент кафедри підприємництва і права навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету).

2. Проблемні питання врегулювання відносин власності на землю в межах територіальних громад (Швиденко Павло Юрійович, доцент кафедри підприємництва і права навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету).

3. Земельний аудит як частина комплексного плану просторового розвитку громади (Уткін Юрій Вікторович, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету).

4. Організація єдиного інформаційного простору на платформі програмного комплексу «Універсал7:ERP» (Копішинська Олена Петрівна, професор кафедри інформаційних систем та технологій навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету)

5. Перспективні напрями впровадження смарт-технологій в ТГ (Слюсарь Ігор Іванович, доцент кафедри інформаційних систем та технологій навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Полтавського державного аграрного університету).

6. Центр впровадження Індустрії 4.0 ПДАУ для потреб територіальних громад (Муравльов Володимир В’ячеславович, керівник центру, доцент кафедри галузевого машинобудування, інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету).