Двадцять сьомого листопада - день народження депутата  Лютенської  сільської  ради  Наталії Романенко

Дата: 27.11.2021 07:00

Фото без описуШановна  Наталіє Олександрівно!

Від  депутатського  корпусу  Лютенської  сільської  ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.

Щиро  зичу  міцного  здоров’я ,  щастя, добробуту та злагоди на увесь наступний рік!  Нехай  у  всіх  Ваших починаннях вірним супутником буде удача,  а поруч - надійні люди. Вдалого втілення всім проєктам, натхнення та запалу. Ефективної депутатської діяльності на благо жителів Лютенської громади.

Лютенський сільський голова

Володимир  Омельченко