ШАНОВНІ  ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Дата: 21.11.2021 06:00

Фото без описуВітаю  всіх  з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!

Усім відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Трудівники села докладають  максимум зусиль, щоб  врожаїлися  ниви, розвивалося тваринництво, соціальна сфера сіл, наповнювався місцевий бюджет, вирішувалися актуальні питання.

Щиро пишаюся, що маю честь працювати з істинними аграріями – виробничим  підрозділом     «ім.Шевченка»  ТОВ « Агрофірми «ім.Довженка» ,   ТОВ « МАЯК»,   ТОВ « АГРО- КРАЙ»,     ТОВ « Нові мости»,  СТОВ « Сади Гадяччини»,     СТОВ « Агростиль»,  КСП « Зелений гай», фермерськими господарствами  –        « Сіріус –Агро»,    « Липки»,         « Берус»,       « Промінь»,     « ЗАПОВІТ АГРО»,       « Рашівське»,       « Агро – френд »,   « Лаврик Н.Я.»,  « Швидько»  та іншими  сільськогосподарськими виробниками.

Висловлюю  вдячність за багаторічну співпрацю, допомогу і підтримку, реалізацію соціальних проєктів, покликаних розвивати інфраструктуру нашої Лютенської  громади.

Бажаю  всім аграріям  щедрих ужинків, сприятливих погодних умов, добробуту і процвітання. Нехай не міліє криниця селянської душі, нехай живуть і розвиваються наші села – осередок народних традицій та національної ідентичності.  Нехай богоугодну справу – вирощувати хліб на рідній землі  підхоплюють діти й онуки. Міцного здоров'я, наснаги та успіхів!

З повагою Володимир Омельченко,   Лютенський сільський голова