Ноутбуки  – в кожну школу

Дата: 18.11.2021 15:32

Фото без опису17 листопада  на  виконання державної програми «Ноутбук кожному вчителю» для  забезпечення  комп’ютерами  педагогів, Лютенська громада  отримала  10 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти . Ноутбуки придбано  за кошти державної субвенції та місцевого  бюджету.

Фото без описуСьогодні Володимир Омельченко, Лютенський сільський голова  та Наталія Романенко, начальник відділу освіти виконавчого комітету  Лютенської сільської ради,  вручили  6 ноутбуків Рашівській  загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів  та 4 ноутбуки Соснівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Сучасна техніка допоможе покращити якість освітнього процесу в школах  Лютенської громади та якнайкраще організувати дистанційне навчання в період карантину.