Відбулося  засідання  постійних  комісій

Дата: 17.11.2021 14:24

17   листопада  2021 року  в  залі  засідань  сільської ради  відбулося   спільне засідання   постійних комісій  Лютенської  сільської    ради , на якому депутати розглянули  питання проєкту  порядку денного чергової  десятої  сесії Лютенської сільської ради.

Спочатку  депутати  обговорили  та  рекомендували   черговій сесії  затвердити проєкти  програм  на 2022-2024 роки, зокрема, соціально – економічного розвитку на 2022 рік;

розвитку дорожнього  господарства; утримання об'єктів спільного користування на 2022-2024 роки;  питної води населених пунктів Лютенської сільської ради; програми з благоустрою території; місцевих стимулів для медичних працівників; надання соціальних послуг комунальним закладом « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету; фінансової підтримки комунальної організації « Рашівська місцева пожежна охорона» ; розвитку місцевого самоврядування ; комплексної програми розвитку освіти ; розвитку культури і спорту ; комплексної програми оздоровлення  та відпочинку дітей; « Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки»; цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки; надання грошової допомоги, Положення та розміру грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради; здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян сільської ради. Окрім цього, депутати погодили  внесення змін  до вже діючих програм і, відповідно,  до сільського бюджету Лютенської сільської ради на 2021 рік. Розглянуто ряд майнових питань. Постійною комісією з питань земельних відносин , охорони навколишнього середовища, містобудування, будівництва, житлово – комунального господарства  та комунальної власності опрацьовано  та внесено до проєкту порядку денного чергової сесії   близько 110 земельних питань.

Загалом розглянуто всі питання, що вносяться  до проекту порядку денного десятої сесії .