Реалізовано проекти соціального партнерства.

Дата: 16.11.2021 15:43

16 листопада в с.Рашівка відбулась зустріч сільського голови Лютенської територіальної громади Володимира Омельченка з заступником директора із земельних та соціальних питань  ГПУ "Полтавагазвидобування" Віталієм Хівренко.  Перезентовано результати співпраці між Лютенською сільською радою та АТ "Укргазвидобування".

Фото без описуЗгідно угоди про співробітництво проведено реконструкцію мереж вуличного освітлення з обліком спожитої електричної енергії по трьом КТП в с.Рашівка та реалізовано проект "Modern kitchen (Сучасна кухня) в Рашівському ЗЗСО I-III ступенів Лютенської сільської ради" (переможець конкурсу грантів "Енергія розвитку). Також обговорено нові ідеї щодо подальшої співпраці. Лютенська громада щиро дякує АТ"Укргазвидобування" за надану фінансову підтримку.