Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив. Сезон 2

Дата: 11.11.2021 09:11
Кількість переглядів: 207

Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив – це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, яка опікується ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць.

Фото без опису
Розвиток жіночого підприємництва, надання базової бізнес-освіти, пошук інвестицій та партнерів, обмін досвідом та популяризація менторства, study-тури на підприємства - це все про бізнес-інкубатор.

Приймаючи участь у наших заходах, школі бізнесу для жінок, візитах на підприємства, долучаючись до нас - ви ФОРМУЄТЕ ЗДОРОВЕ ОТОЧЕНННЯ, В ЯКОМУ ВАРТО ПЛЕКАТИ ВЛАСНІ ІДЕЇ.

Тому чекайте на нові бренди & нові обличчя на бізнес-мапі Полтавської області!

Місія проєкту

Cтворити кластер соціально-активних жінок, які самостійно приймають рішення та вміють співпрацювати, через надання інструментів для досягнення економічної та фінансової самостійності, збільшення частки працюючих жінок та створення додаткових робочих місць через розвиток й популяризація жіночого підприємництва та менторства в регіоні

Проєкт реалізується за сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністраці

Детальніше


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора