Дев'ята   сесія  Лютенської  сільської  ради

Дата: 19.10.2021 16:20

19  жовтня     2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося пленарне засідання  дев'ятої   сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  18 депутатів  із 22 обраних.

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.      На розгляд порядку денного було  внесено  98   питань.

Фото без опису       Перед   сесією  відбулося розширене  засідання  всіх постійних комісій сільської ради, на яких розглянуто  проєкти рішень, попередньо внесених до проєкту порядку денного.

Таким чином, депутати затвердили звіт про виконання районного

бюджету  за  9 місяців 2021 року; погодили внесення змін до ряду програм: благоустрою населених пунктів Лютенської  сільської ради на 2021 рік;

надання грошової  допомоги жителям Лютенської сільської ради на 2021 рік;

утримання об'єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування  на 2021 рік; зайнятості населення Лютенської сільської ради на 2021-2023 роки та  затвердили  програму охорони та раціонального використання природних ресурсів на території Лютенської сільської ради на 2022 -2024 роки.

Депутати одноголосно  внесли зміни до бюджету Лютенської  територіальної громади на 2021 рік  та  вирішили ряд майнових питань:

про надання згоди на організацію співробітництва територіальних  громад;

про передачу комунального майна на баланс КП «Джерело» Лютенської сільської ради; про надання дозволу КП «Джерело» Лютенської сільської ради на списання водонапірних веж; про передачу комунального майна на баланс комунальної   організації  « Рашівська місцева пожежна охорона»;

про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності; про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання, що  надаються КП «Джерело»  Лютенської сільської ради  та внесли зміни до рішення першої сесії другого пленарного засідання від 08.12.2020 року « Про затвердження структури виконавчих органів ради,загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік».

Максимальна кількість вирішених  питань були земельні: про надання дозволів та затвердження  проєктів землеустрою.

Загалом сесія  була досить конструктивною, депутати  працювали  активно і злагоджено.