Працює адмінкомісія

Дата: 13.10.2021 10:44

13 жовтня    2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося  чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лютенської  сільської ради.  Фото без опису

Вів  засідання голова комісії  Володимир Андрусенко.     Комісія розглянула  протокол Миргородського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області  про адміністративне правопорушення    та  притягнення  до    адміністративної   відповідальності  гр. К. , жителя с.Перевіз,   за ознаками  ст. 154 КУпАП    про  вигул  собак  без намордника у невідведених для цього громадських місцях .

Комісія постановила накласти на  гр. К. штраф у розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян( 170 грн.), який був сплачений в той же день.