ОГОЛОШЕННЯ про відбір бізнес-проєктів на отримання фінансової підтримки

Дата: 01.10.2021 12:04

Фото без описуДо участі у відборі бізнес-проєктів запрошуються суб`єкти малого та середнього підприємництва, які:

? отримали кредити у державних банківських установах до 500 тис. грн. терміном на 1 рік;

? створили нові робочі місця.

Сума фінансової підтримки

???? за одне робоче місце – 10% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту);

???? за два робочих місця – 15% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту);

???? за три і більше робочих місць – 20% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту).

??У разі скорочення або в будь-який інший спосіб звільнення працівників раніше вказаного терміну, сума виданої фінансової підтримки повертається до бюджету.

Документи та заява на участь у відборі бізнес-проєктів подаються в електронному вигляді на електронну скриньку????: cenigue@adm-pl.gov.ua та у паперовому – на адресу Департаменту ????: вул. Соборності, 45, місто Полтава, 36014.

????Останній термін подання заявок – 01 грудня 2021 року.

Телефони для довідок??: (0532) 60 43 10, (0532) 60 93 83