Засідання адміністративної комісії

Дата: 01.10.2021 11:32

01 жовтня 2021 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лютенської сільської ради. Вів засідання голова комісії Володимир Андрусенко. На розгляд комісії  надійшли матеріали 3 справ про адміністративні правопорушення.

Фото без опису2 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП (порушення Правил благоустрою населених пунктів Лютенської територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету Лютенської сільської ради від 27.04.2021 року № 60) щодо бродіння худоби  у невстановлених місцях  територіальної громади та щодо спалювання сухої рослинності, 1 протокол про адміністративне правопорушення за ст. 186 КУпАП (Самоуправство).

За результатами розгляду матеріалів справ про адміністративні правопорушення прийнято 3 постанови про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів у розмірах:

самоуправство – 3 н.м.д.г. (51 грн.)

бродіння худоби  у невстановлених місцях територіальної громади  -  80 н.м.д.г. (1 360 грн.)

спалювання сухої рослинності – 20 н.м.д.г. – 340 грн.