Шановні працівники освіти!

Дата: 01.10.2021 09:34

Фото без описуЩиро вітаємо вас з професійним святом!

Ви вибрали благородний і складний шлях. Ваше завдання – навчати, наставляти і просвіщати наших дітей. Багато в чому саме вчитель закладає в дитині фундамент знань, виховує тягу до дослідження нового, допомагає реалізувати мрії. Ви, поряд з батьками, допомагаєте визначитися з вибором майбутньої професії, життєвого шляху.

Ваша професія передбачає постійну самоосвіту, творчий підхід до свого предмету, вміння знайти спільну мову з молодим поколінням. Ви вчите і вчитеся самі кожен день.

За що я вам і дякую, дорогі вчителі, за відданість професії, мудрість, творчість і постійне самовдосконалення!

Від депутатського корпусу Лютенської сільської ради восьмого скликання та від себе особисто бажаю вам та ветеранам професії міцного здоров’я, достатку, вдячних учнів, благополуччя, миру, успіхів, реалізації творчих планів! Ми щиро вдячні вам за вашу працю!

Лютенський сільський голова

Володимир ОМЕЛЬЧЕНКО