Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання для споживачів КП «Джерело» Лютенської сільської ради

Дата: 29.09.2021 14:09

Фото без описуШановні споживачі!

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.06.2018 року за № 753/32205, КП «Джерело» Лютенської сільської ради доводить            до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тарифи на централізоване водопостачання.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання, для всіх категорій споживачів, які були встановлені рішенням сорок третьої сесії сьомого скликання Рашівської  сільської ради від 23.12.2019 року «Про встановлення тарифу на послуги водопостачання, які надає комунальне підприємство «Джерело» в наступних розмірах:

• централізоване водопостачання по лічильнику (за нормою 3,6 м? на              1 людину в місяць) 16,00 грн.

• споживачам без засобу обліку (за нормою 2,75 м? на одну людину в місяць) - 44,00 грн.

• на утримання ВРХ і коней за одну голову в місяць - 27,00 грн.

У зв’язку з тим, що планові витрати підприємства на послуги з централізованого водопостачання  зросли , внесено зміни до обсягів окремих витрат, з причин, які не залежать від підприємства, зокрема збільшення окремих податків, розміру мінімальної заробітної плати, підвищення цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси.

В результаті збільшення мінімальної заробітної плати у відповідності до діючого законодавства тільки у 2021 році з січня місяця  зросла  заробітна плата з 5000,00 до 6000,00 грн., а з грудня місяця 2021 року  становитиме вже 6500,00 грн. Пропорційно до росту рівня заробітної плати збільшились відрахування на соціальні виплати на 12% від загальної суми витрат.

Невідповідність діючих тарифів на послуги з водопостачання та їх реальній собівартості тягне за собою нестачу обігових коштів, що надходять від реалізації наданих послуг.

Проєкт тарифів на послуги по водопостачанню з 01.01.2022 року:

• централізоване водопостачання по лічильнику (за нормою 3,6 м? на              1 чол./міс.)  – 16,00 грн.

• споживачам без засобу обліку (за нормою 3,5 м? на 1 чол./міс.) –             56,00 грн.

• на утримання ВРХ і коней  (за нормою 1,75 м? за 1 голову в місяць)28,00 грн.

Внесення зауважень та пропозицій можливо протягом 10 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення.

Наша адреса: Полтавська область, Миргородський (Гадяцький) район,                 с. Рашівка, вул. Миру, буд. 50.

Email: kr_dgerelo@ukr.net

Прохання зазначати прізвище, ім’я, по батькові для реєстрації пропозицій (зауважень) та контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Просимо усіх споживачів розрахуватись за спожиті послуги до введення в дію нових тарифів.

Адміністрація КП «Джерело»

Лютенської сільської ради