Кого вакцинують від COVID-19 мобільні бригади

Дата: 24.09.2021 08:23
Кількість переглядів: 195

Фото без описупрофесійні групи;

колективи з понад 50+ охочих вакцинуватися;

маломобільних громадян.

Запис відбувається таким чином:

для професійних груп - через роботодавця, який має сконтактувати із регіональним координатором, щоб вакцинували за місцем роботи. Контакти регіональних координаторів можна отримати за телефонами Департаментів охорони здоров'я ОДА/КМДА

для організованих колективів - за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19

для маломобільних громадян - за допомогою сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19

Договір на пакет вакцинації від COVID-19 з Національною службою здоров’я мають 1076 медзакладів. З них 51 приватні та лікарі-ФОП. Загальна сума контрактів з НСЗУ складає понад 1,43 мільярди гривень.

Найбільше медичних закладів мають контракт на вакцинацію у таких областях: Харківська - 83, Львівська - 81 та Дніпропетровська - 75.

Приватний сектор разом із лікарями-ФОП найактивніше залучений у вакцинацію у Запорізькій, Рівненській, Одеській областях та місті Київ - 6 медзакладів.

Медичні працівники тих надавачів, які підписали договір з НСЗУ, проводять вакцинацію від COVID-19 і у стаціонарних пунктах на базі закладів охорони здоров'я, і у тимчасових пунктах - на рівні центрів вакцинації, а також у складі мобільних команд, які виїжджають до маломобільних груп населення або до організованих колективів.

 

#StopCOVID19

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора